top of page

Novosoft Hakkında

Misyon

Novosoft'un misyonu, OT/VT* teknolojileri kullanarak, işletme verimliliğini artıran kaliteli çözümler üretmektir.

*OT/VT: Otomatik Tanıma, Veri Toplama

Tarihçe & Misyon
Şirket Kültürü

En büyük gücümüz ekibimizdir. Bilgi, beceri, takım çalışması ve en önemlisi müşterilerimize bağlılık bizi rakiplerimizden ayırır.

Müşterilere Bağlılık

 

Müşterimize bağlılığımız ilk projenin sonrasında da devam eder. Sistem kurulumundan sonra sizin hak ettiğiniz iyi hizmeti ve bizden beklenen desteği almanız için elimizden geleni yaparız. Bizden yapmamızı beklediğiniz işi yapar, sizinle iş ortağı gibi çalışırız.

Saygı ve Güven

Müşterilerimize ve birbirimize saygı gösteririz. Müşterimizin kendi işinde başarısına katkımız sayesinde elde ettiğimiz güven bizim için çok değerlidir.

Tevazu

Bilgimiz, becerimiz ve müşterilerimize bağlılığımız ile gurur duyuyoruz. Kendimizi ve iş yapışımızı sürekli daha da iyileştirmeye çalışırken mütevazi tavrımızı koruyoruz. Müşterimizin karşılaştığı zor sorunları çözmeyi, bizim için gelişme ve büyüme fırsatı olarak görüyoruz. Bilgi paylaşımının ve başkalarının fikirlerine kulak vermenin önemini biliyoruz.

Yenilik Sayesinde Verimlilik

Titiz mühendislik ürünü çözümlerimiz müşterimize servete mâl olmaz. Doğru çalışan, kolay kullanılan esnek ürün platformumuz, müşterimizin sahip olma maliyetinin makul kalmasını garanti eder.

Şirket Kültürü

Novosoft, ALTINAY Grubu firmalarından, robotik depo sistemleri üreticisi Olbricht firmasının yazılım tedarikçisidir.

Novosoft on yılı aşkın süredir Logo Yazılım'ın Çözüm Ortağıdır. Bütün ürünlerinde Logo ERP ile çift yönlü veri entegrasyonu sunuyor.

Novosoft, Microsoft İş Ortakları Ağı'nın üyesidir.

İş Ortaklıkları
Tarihçe

 

Novosoft Yazılım, Türkiye'de Otomatik Veri Toplama (OVT) sektöründe zamanının en büyük firması Nexus Bilişim AŞ'nin ardından, yazılım grubu çalışanları tarafından 2009 başında GOSB Teknopark'ta kuruldu.

Novosoft, çalışanlarının Nexus'u oluşturan Porcan AŞ (1986) ve Barkod AŞ (1988) bünyesinde yüzlerce projedeki 20 yılı aşkın tecrübelerini değerlendirerek, verimlilik arttırıcı çözümlerini daha da ileri götürmeyi amaçlıyor.​

Anchor 1
bottom of page