top of page

Ürünler & Çözümler

ERP Bağımsız Çözümler

Novosoft, ticari ve kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılım üreticilerinden bağımsız çözüm ortağınızdır.  Temel işi ERP olan bir firmadan depo sistemi aldığınızda, çözümlerden birisinden memnun olmazsanız diğerini de bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Daha kötüsü, değişimin zor olması sizi uygun olmayan çözümle devam etmeye zorlayabilir.

Rakiplerimizden farklı olarak size bir ticari yazılım zorlamayız, sizin seçtiğiniz sistemle çalışırız. Yüzlerce entegrasyon projesinden edindiğimiz tecrübemizle sizin ERP'niz ile entegre oluruz. Bugüne kadar müşterilerimizin kullandığı ve entegre olduğumuz yerli ve yabancı sistemlerin isimleri yanda görülebilir.

Sizinle Büyüyen Çözüm Ortağınız

Bir gün ticari yazılımınızı değiştirmek istediğinizde, örneğin KOBİ yazılımınız size küçük gelip kapsamlı bir ERP yazılımına yükseltmeniz gerektiğinde, farklı bir üretici bile seçseniz Novosoft sizinle beraber hareket eder.

ERP Independant
Barkod Master Film Danışmanlığı

Novosoft 20 yılı aşkın tecrübesiyle arşivlerinde kayıtlı Türkiye çapında 2000’nin üzerindeki üretici firmaya, ürünlerini barkodlama ve master film negatiflerinin basılması konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir. Arşivimiz 1988 yılında Barkod A.Ş. zamanında başlamış, kesintisiz devam etmektedir.

bottom of page