top of page

Referanslar

A101 Yeni Mağazacılık
Referanslar
Brisa Bridgestone Sabancı

Ülke genelinde 81 ilde hizmet veren A101'in 45 deposunda 1500'ü aşkın kullanıcılı Novosoft Cubic WMS çalışıyor. 8000 mağazaya her gün bütün sevkiyatları Cubic yapıyor. e-Ticaret web sitesini besleyen depodan her gün binlerce sipariş Cubic ile toplanıp, paketlenip müşterilere yollanıyor.

Brisa, İzmit fabrika depolarında 1999'dan beri kullandığı Cubic sistemini, 2015 sonunda Novosoft Cubic Web 3.6 sürümüne yükseltti. Yeni açılan Aksaray fabrikası 2018'de Cubic WMS kullanmaya başladı.

Unilever
Algida

Cubic WMS'in mainframe üzerinde çalışan atası, 1992 yılında Unilever ana depoda doğmuştu. Günümüzde Unilever Çorlu Margarin fabrika deposunda Novosoft Cubic kullanılıyor.

Unilever'in Çorlu ve Aksaray Algida dondurma fabrika depolarında Novosoft Cubic WMS çalışıyor.

MNG Kargo

MNG Kargo, hem müşterileri adına işlettikleri depolarında hem de kendi emanet deposunda depo süreçlerini Novosoft Cubic DYS ile yönetiyor.

Teknosa

Teknosa ülke çapındaki mağazalarında mal kabul, sayım ve etiketleme süreçleri için Zebra RF terminaller üzerinde Novosoft Storex mağazacılık çözümünü kullanıyor. Veriler çift yönlü olarak firmanın Oracle Applications sistemine entegre ediliyor.

Eve Mağazacılık

Kişisel bakım mağazalar zinciri Eve Shop depolarında Novosoft Cubic Depo Yönetim Sistemini kullanıyor.

Şimşek Bisküvi

Şimşek Bisküvi Fabrika deposunda Novosoft Cubic DYS çalışıyor.

Akbank

Akbank'ın bütün şubelerinden erişilen web tabanlı fiziksel arşiv depo yönetim sistemi 2007'den beri kullanılıyor.

Amcor Flexibles İstanbul

AMCOR Flexibles İstanbul, ağırlıklı olarak gıda sektörüne olmak üzere yurt içinde ve dışında birçok üretici firmaya baskılı ambalaj malzemesi üretmektedir.  Novosoft 10 seneyi aşkın bir süredir Fabrika Shop Floor otomasyonu sağlamaktadır.

bottom of page