Sektörler

İmalat Sektörü

İster hızlı tüketim mamülleri, ister otomotiv üreticisi olun, hem hammadde, hem de mamul depolarınız Novosoft Cubic Depo Yönetim Sistemi ile verimli çalışsın. Ürünlerinize barkod film master ihtiyacınız konusunda yardımcı olalım.

 
Perakende Sektörü

Tedarikçilerden gelen ürünleri mağazalarınıza zamanında ulaştırın. Depolarınızı Novosoft Cubic ile yönetin. Mağazalarınızdaki mal kabul, etiketleme ve sayımı Novosoft Storex ile hızlandırın.

 
Hızlı Tüketim Ürünleri  (FMCG) Dağıtım

Dağıtım depolarınızı Novosoft Cubic ile yönetin. Novosoft MSS ile müşterilerinize ister sıcak satış ile yerinde fatura kesin, ister soğuk satış ile siparişleri toplayın. Müşteri raf bulunurluğunuzu takip edin. MSS satış temsilcilerinizin GPS konumlarını kaydetsin.

 
Makine ve Otomotiv
Yedek Parça

Depolarınızı Novosoft Cubic ile yönetin; en ufak civatadan, en büyük kaporta parçasına kadar depolarınızdaki her parçanın takibi artık kolay.

 
Tüm Sektörler

Sektör bağımsız ister KOBİ ister büyük ölçekli bir firma olun, varlık yönetiminde Novosoft Asseta Demirbaş Yönetim Sistemi hayatınızı kolaylaştırır. Toplantı odalarınızdaki projeksiyon cihazları, personele zimmetli dizüstü bilgisayarlar, tüm demirbaşlarınızı kolayca takip edin.